برنامه ریزی مطالعاتی کارشناسی ارشد مدیریت

برنامه ریزی مطالعاتی برای داوطلبان کارشناسی ارشد رشته مدیریت از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. داوطلبان کنکور ارشد مدیریت با دو چالش بسیار عمده روبرو هستند. اول آنکه، رشته مدیریت رشته ای است که بسیاری از متقاضیان آن از رشته های دیگر به آن مهاجرت می کنند، یعنی نه تنها دانشجویان و فارغ التحصیلانی که مقطع کارشناسی را در یکی از گرایش های رشته مدیریت تحصیل کرده اند، بلکه بسیاری از داوطلبانی که مقطع کارشناسی را در رشته های مهندسی یا حتی گرایش های علوم تجربی و بالینی پشت سر گذاشته اند، رشته مدیریت را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند.

از سوی دیگر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت با تعدد دروس مواجهند که این تعدد دروس به وجود تعداد زیاد منابع مطالعاتی می انجامد و همانطور که هر ساله با آن مواجه هستیم، سردرگمی در باب انتخاب منابع مطالعاتی ایجاد می نماید.

در سال ۱۳۹۶، به مجموعه خدمات خود به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت و اجرایی، ارائه برنامه ریزی مطالعاتی را افزوده ایم. با توجه به اهمیت فوق العاده وجود برنامه مطالعاتی جامع، در این طرح، با توجه به تغییراتی که در روند طراحی سوالات آزمون سراسری مشاهده شده است، برای هر یک از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد، برنامه ریزی مطالعاتی جامع ارائه می کنیم.

برای دانلود نمونه برنامه ریزی مطالعاتی یک داوطلب گرایش بازرگانی اینجا را کلیک نمایید

“مشاوره های فرد به فرد” و “تنظیم برنامه ریزی مطالعاتی” نیز از دیگر خدماتی بود که به صورت تخصصی در اختیار داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد قرار گرفت و امروز مختریم که: ۳۵

رتبه زیر ۱۰۰ در کنکور کارشناسی ارشد مدیریت سالهای ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ از برنامه ریزی مطالعاتی بابک بوترابی (مشاور تحصیلی) بهره گرفته اند.

هدف ما برای کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۷

کسب حداقل ۵۰ رتبه زیر ۱۰۰ از بین داوطلبانی است که برنامه ریزی مطالعاتی برای آنها تدوین می کنیم

 

چگونگی ثبت نام برای دریافت برنامه مطالعاتی اختصاصی

برای ثبت نام لازم است ابتدا نوع طرح برنامه ریزی مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

 

طرح اول) طرح برنامه ­ریزی مطالعاتی مقدماتی

در این روش، با توجه به اطلاعات دریافتی از داوطلب از یک سو و زمان باقی مانده تا کنکور سراسری از سوی دیگر، استراتژی مطالعه درس به درس و برنامه ریزی مطالعاتی، برای هر داوطلب در یک افق ۳ ماهه به صورت اختصاصی صورت می گیرد و به صورت آنلاین در اختیار داوطلب قرار داده می شود.

هزینه دریافت این بسته مطالعاتی ۴۰،۰۰۰ تومان (چهل هزار تومان) می باشد.

 

طرح دوم) بسته طلایی مشاوره و برنامه ریزی

در این روش، علاوه بر آنکه استراتژی مطالعه درس به درس و برنامه ریزی مطالعاتی به داوطلبان ارائه می شود، داوطلبان در یک دوره ۳ ماهه تحت نظارت مشاور تحصیلی قرار می گیرند و در انتهای هر ماه، هر داوطلب ارزیابی عملکرد مطالعاتی خود را از طریق پست الکترونیک ارسال می کند و مشاور تحصیلی با توجه به عملکرد هر داوطلب، اصلاحات لازم در برنامه را برای هر داوطلب صورت می دهد و نتیجه برنامه اصلاح شده را برای داوطلب ارسال می کند.

هزینه عضویت در بسته طلایی مشاوره و برنامه ­ریزی ۸۰،۰۰۰ تومان (هشتاد هزار تومان) است.

 

پس از انتخاب طرح، لازم است همه مراحل زیر صورت بگیرند تا ثبت نام نهایی شود:

  1. فرم ورود اطلاعات در آدرس زیر تکمیل شود:

https://goo.gl/q0EkUy

  1. پرداخت متناسب با برنامه مطالعاتی مورد نظر توسط یکی از روش­های زیر صورت گیرد:

۲-الف) پرداخت از طریق USSD (درگاه موبایلی)

با شماره گیری کد زیر، ابتدا مبلغ متناظر با طرح درخواستی را وارد نموده و با وارد کردن شماره کارت و رمز دوم کارت خود (از هر بانکی) پرداخت را تکمیل نمایید.

۸۰۸۰۰#*۹۷*۷۸۸*

۲-ب) پرداخت از طریق کارت به کارت

مبلغ متناظر با طرح مورد نظر خود را از طریق کارت به کارت، به شماره کارت زیر متعلق به آقای احسان اسماعیل زاده واریز نمایید.

۶۰۳۷-۹۹۷۳-۵۷۶۶-۲۷۶۷

 

لازم است جهت نهایی کردن سفارش خود، پس از پرداخت کد پیگیری خود را به شماره ۰۹۱۲۴۸۳۵۸۳۸ پیامک نمایید (یا از طریق تلگرام به اکانت @Boutorabi ارسال نمایید) تا ظرف ۴ روز کاری برنامه ریزی مطالعاتی شما از طریق آدرس ایمیل برای شما ارسال شود.

 


آنچه در سال ۱۳۹۵ , ۱۳۹۶ انجام شد

طی ۲ سال گذشته به اشکال مختلف، بسیاری از داوطلبان محترم کنکور کارشناسی ارشد را راهنمایی کردیم تا بتوانند راه موفقیت خود را از سنگلاخی به نام بازار کنکور کارشناسی ارشد بیایند و بدون رویارویی با حاشیه های کودکانه تبلیغاتی این فضا به مقصود خود نائل آیند.

خلاصه آنچه در سال ۱۳۹۴ و آغاز ۱۳۹۵ در قالب سایت قدیمی Arshad.Boutorabi.net  و کانال تلگرام خدمت دوستان عزیز ارائه شد، به شرح زیر است:

  • بیش از ۲۲۰۰ پرسش و پاسخ تلگرامی در اکانت تلگرام
  • بیش از ۴۵۰ پست تلگرامی در کانال تلگرامی
  • بیش از ۳۰۰ دقیقه فایل صوتی مشاوره ای برای موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد
  • بیش از ۲۰۰ پرسش و پاسخ روی سایت (نسخه قدیمی سایت)

که همگی به صورت کاملاً رایگان در اختیار داوطلبان عزیز کنکور کارشناسی ارشد قرار گرفت.

برای دانلود آرشیو پادکست های بابک بوترابی می توانید اینجا را کلیک کنید

خدمات مشاوره ویاتست

خدمات مشاوره کارشناسی ارشد مدیریت

علاوه بر خدمات فوق، سمینار “هنر جمع بندی” که در بازه ۶۰ روزه مانده تا آزمون کارشناسی ارشد برگزار شد و نسخه ویدیویی آن در اختیار داوطلبانی قرار گرفت که در شهرستان های مختلف قرار دارند و دسترسی آنها به برخی منابع آموزشی و مطالعاتی امکان پذیر نیست. البته در عرصه کنکور اعتقاد به معجزه صحیح نیست اما نظرات دوستانی که از تکنیک های ارائه شده در این بسته ویدیویی استفاده کردند، نشان از آن داشت که تکنیک صحیح مطالعه کردن به مراتب مهم تر از حجم زیاد مطالعه است.

برای سفارش این محصول می توانید اینجا را کلیک نمایید.

“مشاوره های فرد به فرد” و “تنظیم برنامه ریزی مطالعاتی” نیز از دیگر خدماتی بود که به صورت تخصصی در اختیار داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد قرار گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در حوزه برنامه ریزی مطالعاتی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد، به اکانت تلگرام @Boutorabi پیغام بدهید. اطلاعات بیشتر نیز در کانال تلگرام ویاتست خدمت داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و علاقه مندان به حوزه مدیریت ارائه می شود.

عضویت در کانال تلگرام ویاتست