تحلیل ریاضی ارشد مدیریت ۱۳۹۶

تحلیل ریاضی ارشد مدیریت ۱۳۹۶

ریاضی عمومی ارشد مدیریت سال ۱۳۹۶، مطابق با پیش بینی صورت گرفته توسط تیم ویاتست دارای الگوهای مشخصی بود.

داوطلبان زیادی برای موفقیت در درس ریاضی عمومی ارشد مدیریت، اقتصاد و حسابداری تلاش های زیادی صورت می دهند که البته نتایج کنکور سال های گذشته نشان می دهد که خیلی هم این تلاش ها اثربخش نبوده اند زیرا میانگین درصد داوطلبان برتر رشته مدیریت، قابل توجه نیست!

 

عجیب است که بسیاری از داوطلبان، کتابهای متنوعی در بازار را به عنوان منبع مطالعاتی خود انتخاب می کنند و تلاش می کنند تا با شیوه مطالعه سنتی (یعنی چرخه مطالعه درسنامه فصل اول، حل تست های فصل اول، رفع اشکال تست های فصل اول و مجدداً مطالعه درسنامه فصل دوم و …) نتایج قابل توجهی اخذ کنند. اما حیف که هر سال به جهت راهنمایی های اشتباه، این اشتباه در خشت اول، تا ثریا این دیوار را کج بالا می برد!

عجیب تر آن است که داوطلبانی که به طور کلی درس ریاضی عمومی ارشد را کنار می گذارند و یک هفته مانده به کنکور با توسل به یک معلم خصوصی نتیجه ای حدود ۳۵% در مجموعه ریاضی کسب می کنند اما هزاران داوطلبی که هزاران ساعت به مطالعه و حل تست های ریاضی پرداخته اند نتیجه ای بهتر از ۱۰ یا ۱۵ درصد کسب نمی کنند.

مثال فوق هر ساله تکرار می شود و این تکرار همیشگی نشان می دهد که الگوی تدریس و مطالعه ریاضی عمومی ارشد مدیریت دارای چالش های بسیاری است که در مجموعه ویاتست با تکیه به تجربه آموزش ۱۲ ساله این مشکل مرتفع شده است. داوطلبینی که مجموعه ویدیوهای آموزشی ویاتست را در اختیار می گیرند علاوه بر آنکه کانون توجه آنها بر سوالات کنکور خواهد بود، تمامی تیپ های سوالات کنکوری سالهای اخیر را درون درسنامه مشاهده می کنند. علاوه بر ارائه مجموعه ویدیویی، مجموعه جزوات کامل آموزش ریاضیات عمومی نیز در اختیار داوطلبان قرار می گیرد تا هر آنجه که در ویدیوهای آموزشی مشاهده می کنند بتوانند تمرین کنند و نیازی به جزوات دیگر نداشته باشند.

این شیوه نوین در آموزش، تا زمانی که این مطلب نوشته می شود از استقبال بی نظیری برخوردار بوده است که وظیفه تیم ویاتست را در پاسخگویی و پشتیبانی صحیح از داوطلبین عزیز به مراتب سخت می کند.

 

جزوه رایگان ریاضی ارشد مدیریت

 

برای سفارش بسته ۸۰درصدی ریاضی عمومی ارشد مدیریت، اقتصاد و حسابداری اینجا را کلیک کنید.

 

اما ریاضیات عمومی کارشناسی ارشد ۱۳۹۶

در ویدیوی مخصوص به تحلیل ریاضی عمومی ارشد مدیریت ۱۳۹۶، تلاش شده است نگاشت مشخصی بین سوالات کنکور و جزوه ریاضی عمومی ارشد مدیریت ویاتست (که سال قبل از برگزاری آزمون تهیه شده بود) برقرار شود تا داوطلبین عزیز بتوانند صدق گفتار دست اندرکاران ویاتست را مورد بررسی قرار دهند. (پیشنهاد می شود کیفیت ویدیو را به HD تغییر دهید تا با کیفیت بالاتری محتوای ویدیو را مشاهده نمایید)

 

برای مشاهده ویدیو در سایت آپارت اینجا را کلیک نمایید

با آرزوی موفقیت

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *