جمع بندی کنکور در ۲ ماه آخر

جمع بندی کنکور در ۲ ماه آخر

برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد، دو ماه انتهایی نزدیک به کنکور از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است.

داوطلبان متوسط می توانند خود را تا رتبه برتر کنکور بالا بکشند و داوطلبان قوی نیز معمولاً در دو ماه آخر خود جای رتبه خود را با یک رتبه متوسط یا حتی ضعیف عوض می کنند. شیوه صحیح مطالعه در دو ماه انتهای نزدیک به کنکور یکی از دستاوردهای مهم مشاوره های استاد بوترابی بوده است.

ظرف ۵ سال گذشته بسیاری از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد که از مشاوره استاد بوترابی استفاده کرده‌اند، توانسته اند در دو ماه انتهایی نتیجه ای خارق العاده کسب کنند. این نتیجه فوق العاده به معنای معجزه‌ای یک شب نیست بلکه برعکس به معنای باز کردن مشت طراحان سوال و آماده سازی داوطلبان برای مقابله با کنکوری است که کسب درصد متوسط در آن می‌تواند برای داوطلبانی که قصد کسب رتبه برتر دارند کفایت کند.

برای کسب رتبه برتر در کنکور کارشناسی ارشد یا دکتری کسب متوسط درصد ها و یا کمی بالاتر از متوسط درصد ها در کنکور کفایت می‌کند اما متاسفانه داوطلبان زیادی هر ساله بر روش های غلط مطالعه خود تأکید کرده‌اند و با راهنمایی های اشتباه برخی از مدرسین یا مشاوران به بیراهه رفته‌اند و نتوانسته اند قوای خود را به طوری تنظیم کنند که بتوانند از پس همه درس های کنکور (حتی با نگاه حداقلی) بر بیایند.

مهم‌ترین نکته‌ای که داوطلبان در روزهای باقیمانده تا کنکور سال آینده لازم است رعایت کنند این است که از وسواس بی‌جهت برای موفقیت در یک درس خواست پرهیز کنند. این وسواس برای موفقیت در یک یا دو درس خاص به صورتی که بقیه درس ها را فدای آنها می‌کنیم بی آن که خود متوجه باشیم سم مهلکی است که سالیان سال است نتایج بسیار بسیار ضعیفی برای داوطلبان که بسیار تلاش کرده اند ایجاد کرده است.

 

از شما داوطلبان عزیز که در کانال تلگرامی ویاتست ( ⁣لینک عضویت در کانال تلگرام ویاتست ) عضو هستید یا از طریق وب‌سایت viatest.ir است پست های ما را دنبال می کنید خواهش می‌کنیم که تمام تلاش خود را برای تکنیکی مطالعه کردن به کار ببندید نه صرفاً یک درصد بسیار بالا در یک درس خاص که ضرر بزرگی را برای شما ایجاد خواهد کرد.

بسته ویدیویی “هنر جمع بندی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت” که نتیجه همایش استاد بوترابی در دانشگاه تهران به همراه ویدیوهای تحلیل دقیق سوالات کنکور کارشناسی ارشد مدیریت است، مجموعه ای است که به داوطلبان تمامی رشته ها کمک می کند تا مدل مطالعاتی مناسبی را در ۲ ماه انتهایی برای خود تدوین کنند. در این بسته علاوه بر ارائه راهکار دقیق مطالعاتی در ۲ ماه انتهایی، نشان داده می شود که داوطلبانی که در سال های قبل از این تکنیک استفاده کرده اند، چه نتیجه ای به دست آورده اند.

 

برای سفارش بسته ویدیویی هنرجمع بندی کنکور کارشناسی ارشد اینجا را کلیک کنید.

 

امیدوارم شما جزو داوطلبانی باشید که هوشمندانه تکنیک مطالعه خود را برای جمع بندی کنکور یعنی دو ماه انتهای منتهی به کنکور به کار می بندید.

 

تیم مشاوره ویاتست

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *