پادکست آغاز کنکور سال ۱۳۹۷

پادکست آغاز کنکور سال ۱۳۹۷

آغاز راه موفقیت در کنکور سال ۱۳۹۷ مهم­ترین قدم برای کسب موفقیت در انتهای راه است

 

چند روز پیش، از همه جا بی­ خبر در حال گشت و گذار در فضای تلگرام بودم که یکی از دانشجویان سال قبلم که اتفاقاً به زعم خودش با برنامه مطالعاتی بنده رتبه ۱۶ کسب کرده است به من پیغام داد که چرا پاسخ فلانی را نمی دهی…؟ فلان استاد در آموزشگاه فلان که تریبون اطلاع رسانی هم پیدا کرده است، فلان اتهام ها را به شما زده است و در یکی از همایش­های خود نه تنها این موارد را در مورد شخص شما ارائه کرده است، که حتی همان مطالب را در کانال تلگرام خود نیز ترویج کرده است… با لینکی که برای بنده ارسال کرده بود به کانال تلگرامی ایشان رفتم و عین مطلب را مطالعه کردم. شاید دروغ باشد که بگویم اصلاً ناراحت نشدم اما واقعاً خیلی هم تحت تأثیر قرار نگرفتم.

قبل از این اتفاق تصمیم گرفته بودم که برای سال جدید فعالیت مشاوره ای و آموزشی خود را به طور کامل ترک کنم و با خواندن آن مطلب هم مصمم تر شده بودم … قصد داشتم که به طور کلی فعالیت مشاوره­ای خود را برای سال جدیدتعطیل کنم و به قول خودمانی، سری که درد نمی­کند را دستمال نبندم.

تا دیروز هم می خواستم تصمیمم را اعلام کنم ولی دست و دلم نمی­رفت …

اما امروز مجدداً برخی نظرات داوطلبان سال قبل خود را مرور کردم و بعد از مدت­ها به بعضی سوالات پاسخ دادم و نظرم کاملاً تغییر کرد.

 

این فایل حاوی نکات مشاوره ­ای زیادی نیست و حتی قصد پاسخگویی به برخی اتهام­ ها هم ندارد، اما از اهمیت انتخاب منابع اطلاعاتی سخن گفته شده است. مهم­ترین مرحله ای از آمادگی برای کنکور که می تواند زحمات بسیاری از داوطلبان را به سادگی به هدر بدهد.

با یاری خداوند کنکور کارشناسی ارشد ۱۳۹۷ را آغاز می کنیم.

 

نظرات خود را با اکانت @Boutorabi در تلگرام در میان بگذارید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *