پوشش کامل بسته ویدیویی ریاضی کارشناسی ارشد مدیریت، حسابداری و اقتصاد

پوشش کامل بسته ویدیویی ریاضی کارشناسی ارشد مدیریت، حسابداری و اقتصاد

جزوه رایگان ریاضی ارشد مدیریت

 

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رشته های مدیریت، حسابداری و اقتصاد درباره درس ریاضیات عموی مطرح می شود، میزان پوشش منابع مطالعاتی بسته ۸۰درصدی ویدیوی ویاتست است.

سوالاتی از قبیل اینکه آیا با تهیه این مجموعه ویدیویی می توانیم به سوالات این بخش پاسخ دهیم؟ آیا توضیحات کافی در این مجموعه ویدیویی ارائه شده است؟ آیا راه حل های اثربخش در این مجموعه وجود دارد یا باید کلاس های کمک آموزشی مکمل را شرکت کنیم تا این راه حل ها را به صورت کامل بیاموزیم؟

پاسخ به این سوالات، ما را بر آن داشت تا مجموعه ای نوشتاری و ویدیویی ارائه کنیم که به بررسی سوالات کنکور سالهای اخیر (مخصوصاً در رشته مدیریت) بپردازیم. در انجام این کار، سوالات درس ریاضی عمومی را برای اولین بار به صورت تک به تک ارزیابی کرده و ارجاع بع مجموعه ویدیویی ریاضیات عمومی را صورت داده ایم. در واقع فرض کرده ایم که با استفاده از کدام بخش جزوه، می توان سوالات کنکور را پاسخ داد و آیا مشابه این سوالات در بسته ارائه شده است یا خیر. در کانال تلگرام ویاتست تلاش شده بود که به صورت جسته و گریخته، به تحلیل سوالات کنکوری پرداخته شود اما در وب سایت نیز قصد داریم مجموعه ویدیوهای تولید شده و جزوات تهیه شده برای انطباق سوالات را قرار بدهیم.

 

از سراسری ارشد مدیریت ۱۳۹۶ آغاز کنیم:

همانطور که می دانید، مجموعه جزوات ریاضیات عمومی ارشد مدیریت، اقتصاد و حسابداری در سال ۱۳۹۵ تدوین یافته و در اختیار داوطلبان قرار داده شده است (یعنی چند ماه پیش از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶). در این بخش تحلیلی ارائه شده است از بررسی سوالات کنکور ارشد مدیریت ۱۳۹۶ با جزوه ارائه شده در سال قبل. (البته در بسته ویدیویی امسال نیز آموزش کامل همه مباحث به صورت ویدیویی ارائه شده است، اما هدف از بررسی انطباق، صرفاًٌ بررسی جامعیت جزوه ارائه شده در سال قبل است)

همانطور که در ویدیوی فوق قابل مشاهده است، ۸۳% سوالات کنکور کارشناسی ارشد مدیریت سال ۱۳۹۶ در جزوه سال پیش از کنکور پوشش داده شده است.

 


به سراغ سراسری ارشد ۱۳۹۵ برویم:

در ویدیوی زیر، سوالات سراسری ارشد ۱۳۹۵ به صورت تشریحی حل شده اند. در حین حل سوالات، ارجاعات به محتوای جزوه نیز ارائه شده است.

 پوشش ۹۲% سوالات کنکور با جزوه ویاتست در مجموعه ویدیویی فوق نمایش داده شده است.

تحلیل سراسری ارشد مدیریت ۱۳۹۴:
در تحلیل سوالات ریاضی عمومی ارشد مدیریت ۱۳۹۴، تلاش شده است مستقیماً ارجاع به مجموعه ویدیویی ۸۰درصدی ریاضی عمومی ویاتست صورت بگیرد. این ارجاع به بخشهای مختلف ویدیوی به صورت دقیق صورت گرفته است و نشان داده شده است که در تمامی مباحث ارائه شده در کنکور سال ۱۳۹۴، به صورت کامل پوشش داده شده است.
برای دانلود جزوه بررسی سوالات کنکور ارشد مدیریت ۱۳۹۴ می توانید عکس زیر را کلیک نمایید:
تحلیل ریاضی ارشد 1394

برای سفارش بسته ویدیوی ۸۰درصدی ریاضی عمومی مدیریت، اقتصاد و حسابداری اینجا را کلیک کنید.

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *