پکیج ویدیویی هنر جمع بندی کنکور ارشد ۱۳۹۶

پکیج ویدیویی هنر جمع بندی کنکور ارشد ۱۳۹۶

بسته ویدیویی و مشاوره ای هنر جمع بندی برای راهنمایی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد تمامی رشته ها، آماده شده و در ویدیوی فوق توضیحات کلی محتوای آن ارائه شده است.

 

محتویات این بسته عبارتند از:

محتویات پکیج هنرجمع بندی

همانطور که در شکل فوق نمایش داده شده است در این مجموعه، ۳ فایل ویدیویی اصلی وجود دارد که راهکارهای موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد را تشریح می نماید.

  1. فایل ویدیویی معرفی بسته هنر جمع بندی (۷ دقیقه و ۳۳ ثانیه): این ویدیو در کانال آپارات ویاتست به آدرس aparat.com/viatest قرار گرفته است و به معرفی کلی بسته می پردازد.
  2. فایل ویدیویی تحلیل سوالات کنکور ارشد ۱۳۹۶ (۴۷ دقیقه و ۲۶ ثانیه): این ویدیو که پیش نیاز بخش برنامه ریزی مطالعاتی است، به تجزیه و تحلیل دقیق سوالات کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت در سال ۱۳۹۵ می پردازد. در این ویدیو استاد بابک بوترابی، تک تک سوالات کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت را از روی دفترچه سازمان سنجش از نقطه نظر سختی یا سادگی تحلیل می کند تا ادعای خود را به اثبات برساند. ادعایی که در ابتدای این ویدیو مطرح می شود، پیش فرضی را در اختیار داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد قرار می دهد که نقشه راه مدت باقی مانده تا شب کنکور را مشخص می کند.
  3. فایل ویدیویی برنامه ریزی مطالعاتی در ۲ ماه انتهایی (۳۱ دقیقه و ۵۱ ثانیه): این ویدیو مهم ترین بخش بسته هنر جمع بندی است زیرا که راهکار برنامه ریزی مطالعاتی در مدت باقی مانده را در اختیار داوطلبان عزیز قرار می دهد. اگرچه در بخش قبلی سوالات رشته مدیریت تحلیل شده بود اما این بخش به گونه ای سازماندهی شده است که بتواند مورد استفاده برای تمامی داوطلبان کنکورهای کارشناسی ارشد باشد. در این ویدیو ابتدا مفهموم رقابت در کنکور کارشناسی ارشد تشریح شده و با توجه به نتایج مأخوذ از ویدیوی قبلی استراتژی صحیح مطالعه برای داوطلبان ارائه می گردد. در انتها نیز عوامل مهم در موفقیت و چالش های پیش روی داوطلبان تشریح می شود تا بینندگان این مجموعه با دقت کافی و هشیاری کامل این فرصت کوتاه باقی مانده را با موفقیت پشت سر بگذارند.
  4. فایل ویدیویی سمینار هنرجمع بندی سال ۱۳۹۴ (۲ ساعت و ۳ دقیقه): در  اسفندماه  ۱۳۹۴ که داوطلبان عزیز برای موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۵ تلاش می کردند، همین سمینار در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار شده و ویدیوی آن برای داوطلبان متقاضی در سراسر کشور ارسال شد. داوطلبانی که راهکار ارائه شده در این سمینار را به عنوان برنامه مطالعاتی خود قرار دادند توانستند نتایج فوق العاده ای در آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۵ کسب نمایند. این مجموعه ویدیویی در اختیار حدود ۱۶۰ نفر قرار گرفت که آمار خیره کننده ۳۵ رتبه زیر ۵۰۰ و البته ۱۵ رتبه زیر ۱۰۰ کسب شد که در نوع خود موفقیتی بسیار بزرگ برای این داوطلبان تلقی می گردد.
  5. فایل های PowerPoint استفاده شده در کلیه ویدیوها
  6. آرشیو دفترچه سوالات کنکور سازمان سنجش رشته مدیریت (سالهای ۸۹ به بعد)

مجموعه ویدیویی هنر جمع بندی در سال ۱۳۹۶ به گونه ای تهیه و تدارک دیده شده است که کلیه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد می توانند از تکنیک های ارائه شده در آن استفاده نمایند. این مجموعه مشخصاً به چگونگی مطالعه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد در بازه ۲ ماه مانده به کنکور می پردازد و تکنیک هایی را ارائه می کند که داوطلبان گرامی، به کمک آنها می توانند راه خود را برای کسب رتبه برتر در آزمون کارشناسی ارشد را هموار نمایند.

 

سفارش بسته هنر جمع بندی:

روش اول) سفارش اینترنتی

دوستان عزیز می توانند از طریق لینک زیر و پس از افزودن محصول به سبد خرید خود، سفارش خود را نهایی سازند. برای پرداخت هزینه بسته می توانید یکی از روش های پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی سایت را انتخاب نمایید.

برای سفارش اینترنتی محصول، ابنجا را کلیک نمایید

 

روش دوم) سفارش از طریق پرداخت موبایلی (USSD) + 20% تخفیف

تخفیف بسته هنر جمع بندی استاد بوترابی

دوستان عزیز با وارد نمودن کد دستوری زیر در تلفن همراه خود، می توانند به منوی اصلی سفارش بسته ویاتست دسترسی پیدا کنند:

*۷۸۸*۹۷*۸۰۸۰۰#

سپس با وارد کردن مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ ريال (معادل ۵۰ هزار تومان) می توانند مراحل ثبت سفارش را انتها رفته و کد پیگیری خود را یادداشت نمایند. این کد پیگیری، عامل برقراری ارتباط پشتیبانان سایت ویاتست با سفارش دهنده است.

با ارسال یک پیامک، شامل کد پیگیری، نام و نام خانوادگی به شماره ۰۹۱۲۴۸۳۵۸۳۸ پشتیبانان سایت با شما ارتباط گرفته و مراحل ارسال بسته صورت می گیرد.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *